“Sportscholen moeten geheel open, onderbouwing kabinet klopt niet”

25 februari 2021 10:42

“Sportscholen moeten geheel open, onderbouwing kabinet klopt niet”

Tijdens de meest recente persconferentie werd aangekondigd dat er versoepelingen zouden komen, zo ook voor de sportscholen. De sportscholen mogen zoals het nu staat onder strikte voorwaarden buiten les geven en dit is een doorn in het oog van NL Actief, de organisatie die de sportscholen steunt. 

Directeur van NL Actief, Ronald Wouters heeft aangegeven het onbegrijpelijk te vinden dat er niet binnen gesport mag worden. “Onze sector is deel van de oplossing, het kan binnen. De onderbouwing van het kabinet klopt niet. Bewegen is een medicijn”, aldus Wouters tegenover BNR. 

Vijftig procent van de mensen die vorig jaar nog sportte, is daarmee gestopt. Dit komt omdat mensen hulp nodig hebben met sporten van professionals. Niet alle mensen kunnen zichzelf in beweging houden. Ook zegt Wouters dat binnen sporten moet kunnen. “Als je naar de sportschool gaat, dan plan je je bezoek in, je hebt een tijdslot. Dit samen met profs die je daarmee begeleiden om ook voldoende afstand te houden.”

Bron: BNR

terug

Reacties op dit artikel

Reactie plaatsen? Log in met uw account.

Skyline van Leeuwarden

Om de gebruiksvriendelijkheid van onze website en diensten te optimaliseren maken wij gebruik van cookies. Deze cookies gebruiken wij voor functionaliteiten, analytische gegevens en marketing doeleinden. U vindt meer informatie in onze privacy statement.