Laat je verrassen door de sprankelende uitstraling van Beauty’s!

25 maart 2021 14:15

Laat je verrassen door de sprankelende uitstraling van Beauty’s!

In het kader van het weer beperkt openen van de winkels lichten wij iedere dag een of meerdere winkels uit die weer open zijn voor klanten. Vandaag is het de beurt aan Beauty’s. 

Je kunt er bijna niet omheen; in het leukste winkelstraatje Het Naauw is deze prachtige winkel Beauty’s-Jewelry & Fashion te vinden. De winkel heeft een divers aanbod aan sieraden van bekende merken zoals Karma, Melano, Camps&Camps etc. Naast sieraden verkoopt Beauty’s een mooi, betaalbaar assortiment aan damesmode, tassen en sjaals. Door de grote uitgebreide collectie kan elke vrouw van top tot teen gekleed en compleet afgestyled worden. 

Om een shop-afspraak te maken bij Beauty's kan je gebruik maken van deze link.

terug

Reacties op dit artikel

Reactie plaatsen? Log in met uw account.

Skyline van Leeuwarden

Om de gebruiksvriendelijkheid van onze website en diensten te optimaliseren maken wij gebruik van cookies. Deze cookies gebruiken wij voor functionaliteiten, analytische gegevens en marketing doeleinden. U vindt meer informatie in onze privacy statement.