Leeuwarders staan maar al te graag voor elkaar klaar

17 maart 2020 12:41

Leeuwarders staan maar al te graag voor elkaar klaar

Overal kom je berichtjes tegen van mensen die hun hulp aanbieden, omdat ze naar alle waarschijnlijkheid de komende weken toch vrij weinig te doen hebben. Aan de andere kant zijn er juist ook mensen die hulp vragen, omdat ze met griepklachten gedwongen thuis zitten.

Van boodschappen doen tot oppassen en van de hond uitlaten tot tuinieren, mensen willen elkaar in alle opzichten wel helpen. Speciaal voor in Leeuwarden is de Facebookgroep Corona hulp Leeuwarden opgezet. Inmiddels heeft de groep al meer dan 1500 leden!

Dus mocht je je tijd nuttig willen besteden, bied je hulp aan. Aan de andere kant, heb je hulp nodig, aarzel niet en doe een oproep. Mensen komen je me maar al te graag helpen!

terug

Reacties op dit artikel

Reactie plaatsen? Log in met uw account.

Skyline van Leeuwarden

Om de gebruiksvriendelijkheid van onze website en diensten te optimaliseren maken wij gebruik van cookies. Deze cookies gebruiken wij voor functionaliteiten, analytische gegevens en marketing doeleinden. U vindt meer informatie in onze privacy statement.