Uitmagazine editie 1, 2019 is uit!

28 maart 2019 15:00

Uitmagazine editie 1, 2019 is uit!

Het eerste Uitmagazine van 2019 ligt vanaf nu in Leeuwarden!

Ja! Pak hem snel mee. Het nieuwe Uitmagazine ligt namelijk weer bij de vele winkels, restaurants en andere plekken in de stad. We kijken met een voorjaarsblik vooruit naar het festivalseizoen en de vele evenementen die hun opwachting in onze stad maken.

Het is dit keer een magazine vol entertainment, festivals en uitgaansgelegenheden geworden. Bovendien lees je leukste interviews met spraakmakende personen. Rumag’s eigen Danny Membre doet een boekje over zichzelf open, Penny geeft zich spreekwoordelijk bloot, Raynaud Ritsma vertelt het verhaal achter zijn band Vangrail en Miss Beauty of Friesland-finalist Romy Sabrina Hoeks schittert in ‘De Naakte Waarheid’.  

Verder hebben we weer leuk nieuws uit culinaire hoek: Baby’s en een nieuwe eigenaar in aantocht bij Pizzeria Pompeï, vegetarisch genieten bij Roast en een nieuwe compagnon én locatie voor Pizzeria Spartacus. Alsof dat nog niet genoeg is, hebben we ook nog de verhalen achter Café de Nachtwacht, Promised Land en ’t Oranjeplein van Koningsnacht en Koningsdag.

Veel leesplezier!

PS. Je kunt hem hier natuurlijk ook gewoon online lezen ;-)

terug

Reacties op dit artikel

Reactie plaatsen? Log in met uw account.

Skyline van Leeuwarden

Om de gebruiksvriendelijkheid van onze website en diensten te optimaliseren maken wij gebruik van cookies. Deze cookies gebruiken wij voor functionaliteiten, analytische gegevens en marketing doeleinden. U vindt meer informatie in onze privacy statement.