Peter R. de Vries overleden

15 juli 2021 14:34

Peter R. de Vries overleden

Misdaadverslaggever Peter R. de Vries heeft de schietpartij vorige week dinsdag in Amsterdam niet overleefd. De Vries is 64 jaar geworden.

De misdaadverslaggever is in het bijzijn van zijn geliefden overleden in het ziekenhuis. In een gezamenlijke verklaring laten zijn nabestaanden weten "onnoemelijk trots" en "tegelijkertijd ontroostbaar" te zijn.

Geroemd om standvastigheid

De Vries werd vorige week neergeschoten na een optreden in RTL Boulevard. Vlak bij het Leidseplein werd hij vijf keer onder vuur genomen. Sindsdien lag hij zwaargewond in het ziekenhuis. Er zijn twee verdachten aangehouden.

Door onterecht veroordeelden en nabestaanden van slachtoffers werd de misdaadverslaggever geroemd om zijn standvastigheid en vermogen om zaken aan het licht te brengen.

Zo beet hij zich onder meer vast in de Puttense moordzaak, de Schiedammer parkmood, de zaak-Nicky Verstappen en de zaak-Tanja groen. Daarnaast was hij vertrouwenspersoon van kroongetuige Nabil B. in het Marengo-proces rondom Ridouan Taghi.

Foto: DWDD

terug

Reacties op dit artikel

Reactie plaatsen? Log in met uw account.

Skyline van Leeuwarden

Om de gebruiksvriendelijkheid van onze website en diensten te optimaliseren maken wij gebruik van cookies. Deze cookies gebruiken wij voor functionaliteiten, analytische gegevens en marketing doeleinden. U vindt meer informatie in onze privacy statement.