Milieustraat Omrin weer geopend na grote brand woensdagavond

17 mei 2021 13:26

Milieustraat Omrin weer geopend na grote brand woensdagavond

De Milieustraat van Omrin aan de Greunsweg in Leeuwarden is weer geopend. Eerder was deze gesloten wegens een grote brand afgelopen woensdagavond.

In de nacht van woensdag op donderdag ging een overslaghal vol oud papier en grof huishoudelijk afval in vlammen op. De brandweer is de hele nacht bezig geweest om het vuur te blussen en is zelfs op Hemelvaartsdag nog bezig geweest met het nablussen. De overslaghal was 50 bij 100 meter groot.

Door de schade moet er een nieuwe overslaghal worden gebouwd. Dit kan nog wel zo'n zes tot negen maanden duren. In de tussentijd zal er veel afval naar Heerenveen worden weggebracht. Mocht je een afspraak willen maken bij Omrin, dan is het nog steeds nodig om te reserveren.

Bron: LC

Foto: Omrin

terug

Reacties op dit artikel

Reactie plaatsen? Log in met uw account.

Skyline van Leeuwarden

Om de gebruiksvriendelijkheid van onze website en diensten te optimaliseren maken wij gebruik van cookies. Deze cookies gebruiken wij voor functionaliteiten, analytische gegevens en marketing doeleinden. U vindt meer informatie in onze privacy statement.