Stelling Van De Week: Leeuwarden heeft een indoor skatebaan nodig
30 januari 2023 08:40
Tijdens mooi weer zie je ze vaak buiten: skaters. En eigenlijk alleen mooi weer, want skaten bij slecht weer is vaak lastig. En een indoorskatepark in Friesland? Die is er niet.
Tenminste, geen plek waar skaters (legaal) overdekt kunnen skaten. En dat is zonde! Daarom werd er onlangs een indoor skate-event georganiseerd in Het Clubhuis van Welcome To The Village aan de Zwettestraat.
In een interview aan de Leeuwarder Courant vertelt een skater dat regen erg slecht is voor het hout en aluminium van een skateboard. Daarbij is het buiten vaak glad en doet vallen in de winter veel meer pijn.
De meest dichtstbijzijnde overdekte skateplaats is Het Colosseum in Groningen, dat overigens ook al een tijd dicht is. Omdat onze stad barst van de skaters is onze Stelling Van De Week daarom: Leeuwarden heeft een indoorskatebaan nodig. Wat vinden jullie? Is dit een toevoeging aan de stad, of niet? Laat het weten in de reacties!
Reacties op dit artikel
Reactie plaatsen? Log in met uw account.